احمد وکیلی در کارگاه آموزشی چاپ های دستی

- گروه فرهنگ و هنر - در ادامه برگزاری کارگاه آموزشی چاپ دستیکه همزمان با نمایشگاه آثار چاپ های دستی از امپرسیونیسم تا امروز برگزار می شود. روز چهارشنبه 18 تیرماه از ساعت 10 صبح تا 12 و2 تا 4 بعدازظهر سومین کارگاه آموزشی با حضور احمد وکیلی برگزار می شود.در این کارگاه آموزشی، بازدید کنندگان با شیوه آماده سازی کلیشه، طراحی وچاپ اثر آشنا می شوند واحمد وکیلی دبیر نمایشگاه در زمان برگزاری کارگاه آموزشی به سوالات بازدیدکنندگان در مورد چاپ پاسخ می دهد.

در دومین روز برگزاری کارگاه آموزشی(روز چهارشنبه 11 تیر ماه) که با استقبال بازدیدکنندگان رو به رو شد مهرداد خطایی مراحل مختلف طراحی روی کلیشه وچاپ را در حضور بازدید کنندگان وعلاقه مندان برگزار کرد. ودر پایان به سوالات مختلف بازدید کنندگان در مورد چاپ پاسخ گفت.

یادآوری می شود: نمایشگاه چاپ های دستی هنرمندان خارجی گنجینه موزه هنرهای معاصرتهران با 250 اثر از 75 هنرمند تا 16 مرداد ماه برقرار می باشد وبا توجه به اهمیت این نمایشگاه، روزهای چهارشنبه هرهفته تا پایان نمایشگاه ،کارگاه آموزشی با حضور هنرمندان در فضای داخلی موزه برگزار می شود. علاقه مندان جهت استفاده از کارگاه آموزشی وهمچنین بازدید از موزه می توانند به موزه هنرهای معاصر تهران واقع در خیابان کارگر شمالی مراجعه ویا جهت کسب اطلاعات بیشتر با

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه