این فیلم هفته گذشته ۲۵ میلیون در یک روز فروخت

این فیلم هفته گذشته 25 میلیون در یک روز فروخت

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از ایسنا، علی سرتیپی مدیر فیلمیران با اعلام این مطلب گفت: این فیلم هفته گذشته ۲۵ میلیون در یک روز فروخت که بیش از این رکورد سینما آزادی ۱۶ میلیون برای فیلم «گشت ارشاد» بود و شب گذشته نیز «رد کارپت» در سینما آزادی ۲۷ میلیون تومان فروش داشته است.

وی مجموع فروش این فیلم را بعد از ۱۵ روز در سطح کشور ۹۱۵ میلیون تومان عنوان کرد و ادامه داد: با ۸۵ میلیون شب گذشته (پنجشنبه) مجموعه تهران در ۲۹ سینما به ۷۰۵ میلیون تومان رسید و در شهرستان‌ها نیز در ۱۵ سینما به ۲۱۰ میلیون تومان رسیده است.

سرتیپی افزود: با توجه به مسابقات جام جهانی فوتبال، والیبا‌ل‌، پخش سریال‌ها و همچنین ماه مبارک رمضان این فروش بسیار قابل توجه است و فکر می‌کنم قهرمان واقعی این روزها رضا عطاران است که برای اولین بار باعث رونق سینماها در ماه رمضان شده است.

این تهیه کننده ادامه داد: امسال با فروش خوب «طبقه حساس» و «معراجی‌ها» عید خوبی داشتیم و این روند با «رد کارپت» در ماه رمضان ادامه پیدا کرد و در نیمه دوم تابستان هم پیش‌بینی می‌کنیم «شهر موش‌ها ۲» این روند فروش را ادامه دهد.

رضا عطاران کارگردان و بازیگر فیلم «رد کارپت» ساعت ۲۰ و۳۰ امشب (جمعه) فیلم را در کنار تماشاگران سینما ایران خواهد دید و در ساعت ۲۲ و۳۰ نیز به سینما شکوفه می‌رود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه