برنامه ببین تی وی چیست؟. هدف شبکه من و تو از پخش ببین تی وی چیست؟. ببین تی وی، نام برنامه‌ای است که از شبکه من و تو پخش می‌شود و می‌گوید که ایرانی‌ها ۴ ساعت از شبانه روزشان را پای تلویزیون می‌گذارنند. در برنامه ببین تی‌وی، در کشورهای مختلفی، شهرهای مختلف افراد را می‌نشاند جلوی تلویزیون تا با هم تلویزیون ببینند و درباره آن‌ها نظر بدهند. اما شبکه من و تو، با این برنامه چه چیزهایی را می‌تواند دنبال کند؟ این‌که نظر دیگران را به عنوان یک نظر همراه با مخاطب کند چه سودی عاید این شبکه با بودجه غیرشف ...

ببین تی وی

برنامه ببین تی وی چیست؟

هدف شبکه من و تو از پخش ببین تی وی چیست؟

ببین تی وی، نام برنامه‌ای است که از شبکه من و تو پخش می‌شود و می‌گوید که ایرانی‌ها ۴ ساعت از شبانه روزشان را پای تلویزیون می‌گذارنند.

در برنامه ببین تی‌وی، در کشورهای مختلفی، شهرهای مختلف افراد را می‌نشاند جلوی تلویزیون تا با هم تلویزیون ببینند و درباره آن‌ها نظر بدهند.

اما شبکه من و تو، با این برنامه چه چیزهایی را می‌تواند دنبال کند؟ این‌که نظر دیگران را به عنوان یک نظر همراه با مخاطب کند چه سودی عاید این شبکه با بودجه غیرشفاف خواهد کرد؟

در قسمت اول برنامه ببین تی وی افرادی جلوی دوربین نشستند و در قسمت دوم، فیدبک‌های مردم را دیدند. از این فرصت بهانه‌ای جور شد تا یک نفر از شرکت‌کنندگان قدیمی بفرمایید شام، که ویدئوهایی علیه این برنامه از او پخش شده بود اعلام کند که تحریف شده بوده است.

افراد از قشرهای مختلف، سنین مختلف و با ترکیب‌های خانوادگی، دوستی و یا جنسیتی متفاوتی انتخاب شده بودند. حضور حیوانات در این برنامه از جمله نکات چشمگیر آن است. موضوعی که در برنامه‌های مختلف هم همیشه پررنگ‌تر است.

برنامه‌ها از شبکه‌های مختلف و گاه متضادی انتخاب می‌شوند.

اولین خبر مربوط به شبکه نسیم و یک نان سنگکی بود. مثل قسمت پیشین، از موضوعات غیر سیاسی آغاز شد و با دلتنگی ایرانی‌های خارج از ایران برای نان سنگک‌های داخل ایران شروع شد. ماجرا به برنامه‌ای به نام ویتامین خ برمی‌گشت که یک نانوایی در ایران، در نان‌های سنگک مردم عطسه می‌کرد. یک دوربین مخفی. تا واکنش افراد را بسنجد.

حالا موضوع در واقع واکنشی‌است مضاعف، واکنشِ مخاطبی که خود شرکت کننده است، نسبت به واکنش مشتری‌ای که خود بازیگر دوربین مخفی به حسای می‌آید. واکنشی از یک واکنش.

مرحله بعدی، ویدئویی بود که در تلویزیون ایران پخش می‌شود و جنبه نمادین دارد. یکی از بیننده‌-شرکت‌کننده‌ها از غمگین بودن برنامه گلایه می‌کند. برنامه‌ای که درباره مدافعان حریم است. منتقدان این برنامه می‌توانند آن را به نوعی تازه از تلقین رسانه‌ای که کمتر به نظر می‌آید متهم کنند.

در بخشی دیگر از برنامه دوم ببین تی وی، یکی از افراد شرکت‌کننده خبر می‌دهد به بقیه که دارد بابا می‌شود و خانمش حامله است. در این‌جا اثرگذاری برای اشنایی و نزدیکی بیشتر با شرکت‌کنندگان اتفاق می‌افتد.

برنامه دستپخت از شبکه ۱ برنامه بعدی تلویزیونی بود که افراد به تماشای آن نشستند.

برنامه بعد، برنامه چندشنبه با سینا با اجرای سینا ولی‌الله است که از شبکه فارسی‌۱ پخش می‌شود و به حضور یک پورن استار به ایران خبر داده بود. کندی چارمز نام این فرد بود که در بازگشت از ایران خبر از حضور خود در ایران برای عمل بینی داده بود.

تبلیغ تک‌فرزندی که ار شبکه خبر پخش شده است ویدئوی بعدی ببین تی وی بود.

دقیقه ۳۷ برنامه به برنامه من و تو پلاس رسید. گزارشی از المپیک ۲۰۱۶ ریو که در خود شبکه من و تو پخش شده است. عدم شرکت برخی از المپیکی‌های ایران در مراسم افتتاحیه سوژه بعدی ببین تی وی بود.

برنامه دیگری از شبکه ۱ به نام خانواده ۱ و موضوع آن که بازی کامپیوتری در میان بچه‌ها بود سوژه بعدی ببین تی وی بود. استفاده از پلی‌استیشن و مانند آن.

بحث بعدی به ترس از مرگ بود و تفریحات ماجراجویانه. برنامه‌ای به نام زنده‌باد مامان.

ببین تی‌وی‌ قسمت دوم، فضایی تقریبا (بجز مواردی) غیر سیاسی داشت. باید منتظر ماند و دید در هفته‌های آینده قرار است این ريالیتی شوی فارسی به کجاها برسد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه