تصاویر شگفت انگیز از حیات وحش,عکس های حیات وحش,تصاویر حیات وحش,عکاسی از حیات وحش,عکس های حیرت انگیز از حیات وحش,تصاویری زیبا از حیوانات,عکاسی ماهرانه از حیوانات,عکاسی از طبیعت,عکس طبیعت و حیوانات,ایران مطلب

تصاویر شگفت انگیز از حیات وحش

ایران مطلب :  عکاسی از حیات وحش زیر مجموعه ای از هنر ثبت تصاویر است که درآن سوژه اصلی حیوانات هستند. عکاسی در چنین حوزه ای نیاز به دانش بالا، تجربه کافی و حتی آشنایی با رفتار حیوانات مختلف دارد. گاهی اوقات برای ثبت یک عکس ماهها زمان لازم است، از این رو حوزه ای کاملا خاص و متفاوت در دنیای عکاسی به شمار می آید.


مان کپلا عکاس آلمانی که دارای سوابقی قابل توجه در زمینه عکاسی حیات وحش است، اخیرا اقدام به تهیه تصاویری کرده که در نوع خود بسیار قابل توجه هستند. کپلا که بر قوانین نورپردازی در هنر عکاسی تسلط بسیاری دارد، از تکنیک های ویژه ای در تهیه مجموعه اخیر خود بهره برده است. عکس های ثبت شده توسط این عکاس آلمانی در اولین نگاه مخاطب را با این چالش مواجه می کند که این تصاویر واقعی هستند و یا اینکه نقاشی هایی بسیار حرفه ای با سایه روشن های خاص!

کپلا در رابطه با انگیزه خود از انتخاب حوزه حیات وحش در هنر عکاسی، می گوید: عکس ها برای من موثرترین سلاح در راه حفظ و قدردانی از طبیعت هستند.حتی اگر این تصاویر و تلاش های من به تغییر نگرش یک انسان و حفظ جان یک حیوان منجر شود، تا آخرین لحظه ادامه خواهم داد.


عکس های حیات وحش,تصاویر حیات وحش

منبع : zistnews.com
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه