مدل های سبیل جذاب برای آقایان. سبیل می تواند یکی از اصلی ترین اجزای صورت آقایان باشد که چهره را بسیار تغییر می دهد. آقایانی که تا به حال سبیل نگذاشته اند و تصمیم گرفته اند سبیل بگذارند و به صورتشان تنوعی، باید بگوییم که آنچه شما بدان احتیاج دارید، تنها کمی صبر و تحمل است. برای این که موهای صورتمان رشد سریع تری داشته باشد، چه باید بکنیم؟. اول از همه باید ویتامین و مواد معدنی را به رژیم غذایی خود اضافه کنید. ویتامین آ، ویتامین ب، ویتامین سی و ویتامین ای، فولیکول مو را تقویت کرده و موجب استحکا ...

مدل های سبیل جذاب برای آقایان

سبیل می تواند یکی از اصلی ترین اجزای صورت آقایان باشد که چهره را بسیار تغییر می دهد.آقایانی که تا به حال سبیل نگذاشته اند و تصمیم گرفته اند سبیل بگذارند و به صورتشان تنوعی، باید بگوییم که آنچه شما بدان احتیاج دارید، تنها کمی صبر و تحمل است.

برای این که موهای صورتمان رشد سریع تری داشته باشد، چه باید بکنیم؟

اول از همه باید ویتامین و مواد معدنی را به رژیم غذایی خود اضافه کنید. ویتامین آ، ویتامین ب، ویتامین سی و ویتامین ای، فولیکول مو را تقویت کرده و موجب استحکام موها می شود.

مورد بعدی، لایه برداری پوست صورت است که سلول های مرده را از بین می برد و فضا را برای رشد موهایی سالم باز می کند.

در آخر مرطوب کردن پوست، نوشیدن مقدار زیادی آب و هیدراته کردن بدن است که بر رشد سریع تر موهای صورت موثرند.

مدل های مختلفی از سبیل وجود دارند که شما باید آنها را با توجه به فرم صورت خود انتخاب کنید. ما در اینجا 8 تا از معروف ترین مدل های سبیل را به شما معرفی می کنیم.

1.سبیل نظامی

Mustache (1)

این مدل که ساده ترین مدل سبیل می باشد، توسط بازیگری به نام تام سلک رواج یافت. برای داشتن این سبیل باید ماهها صبر کنید. فقط یادتان باشد که قبل از ام��حان کردن این مدل، به نوع موهای صورت تان توجه کنید. این مدل برای افرادی که موهای زخیم و صاف دارند، پیشنهاد می شود.


2.سبیل گراز ماهی

Mustache (2)

این مدل سبیل در قرن 19 و اوایل قرن 20 رواج یافت که به دلیل شباهت این سبیل با عاج‌های گراز ماهی به به این نام شهرت دارد. برای داشتن این سبیل باید 5 ماه صبر کنید تا موهای صورت تان کاملا بلند و پرپشت شوند طوری که لب بالایی تان را به طور کامل بپوشانند. فقط حواس تان باشد که باقی موهای صوت تان را کاملا بزنید و تمییز کنید تا این مدل سبیل سنتی به خوبی به چشم آید.


3.سبیل مدادی

Mustache (3)

سبیل مدادی زمانی رواج یافت که بازیگرانی چون کلارک گیبل و ارول فلین با این مدل سبیل در فیلم های خود ظاهر شدند. این مدل سبیل بسیار نازک است که می‌تواند به شکل یک خط باریک افقی در مجاور یا کمی بالاتر از لب قرار داشته باشد. این مدل راحت تر از مدل سبیل نظامی است و شما می توانید در عرض یک ماه آن را روی صورت خود امتحان کنید.


4.سبیل فرمانی

Mustache (4)

این مدل که بسیار مورد علاقه سبک خیابانی نیز می باشد، به علت شباهت اش به فرمان دوچرخه به سبیل فرمانی شهرت دارد. این مدل سبیل در گذشته و در میان افراد میان ‌سال و مسن محبوبیت داشته است. برای داشتن سبیل فرمانی باید انتهای سبیل هایتان را به شکل منحنی به سمت بالا تاب دهید. کافی است مقداری ژل یا کرم مو به انتهای آن بزنید تا به خوبی فرم بگیرد.


5.سبیل نعل اسبی

Mustache (5)

در مدل سبیل نعل اسبی، سبیل کاملاً روی لب ها را پوشانده و از گوشه های لب به طور عمودی و رو به پایین امتداد می‌یابد. شکل این نوع سبیل مانند حرف «U» انگلیسی به شکل برعکس و همچنین به شکل نعل اسب است. سبیل نعل اسبی در میان شخصیت‌های ورزش و هنرمندان بسیار محبوب می باشد. مردان غربی نیز به این نوع مدل علاقه‌مند هستند. از افراد مشهوری که سبیل شان نعل اسبی است می توان به هالک هوگان اشاره کرد. اگر می خواهید این مدل را روی صورت تان امتحان کنید، باید چند ماهی صبر کنید تا موهایتان کاملا رشد کرده و زخیم شوند. از آنجا که این مدل به هر کسی نمی آید، بهتر است قبل از امتحان کردن آن به فرم صورت خود توجه کنید.


6.سبیل کابوی

Mustache (6)

سبیل کابوی مدت ها قبل از زمانی که وودی آن را در «داستان اسباب بازی» به کار برد، رواج یافت. برای این مدل لازم نیست سبیل تان را تمییز و مرتب کنید بلکه هر چه نامرتب تر، بلند تر و شلوغ تر باشد، بهتر است.


7.سبیل فو مانچو

Mustache (7)

فو مانچو شخصیت محبوب فیلم های داستانی، از این سبیل استفاده می‌کرد و به همین دلیل این مدل سبیل، فو مانچو نام گرفته است. برای این مدل باید بگذارید سبیل هایتان از دو طرف لب هایتان به سمت پایین آویزان شود. شاید این مدل برای شما جذاب نباشد اما برای شب هالیوون ایده بسیار جالبی است.


8.سبیل دالی

Mustache (8)

این سبیل نامش را از دالی، نقاش سورئالیست اسپانیایی گرفته است. شاید بتوان تا حدودی از روی فرم سبیل او به شخصیت عجیب و غریب درونی اش پر برد. در این مدل، سبیل باریک از دو طرف خیلی تیز به سمت بالا می‌رود. البته برای این ‌که سبیل به همان حالت بایستد حتما به واکس یا ژل حالت دهنده احتیاج دارد.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه