خرید لباس عید توسط فریبا نادری و گفتگوی خواندنی با فریبا نادری. در آستانه عید نوروز با فریبا نادری به خرید لباس پرداختیم و البته از روحیات و علایق او در این زمینه نیز باخبر شدیم. داشتن ظاهری آراسته و منظم همیشه می‌تواند حس خوبی برای ما و اطرافیان‌مان به همراه داشته باشد. فریبا نادری از آن دست بازیگرانی است که باوجود سنتی بودن به شدت مدرن است و اصولا اهمیت زیادی به ظاهر خود می‌دهد. دلیل اصلی این موضوع، این است که او اعتقاد دارد با این کار هم خودش روحیه و انرژی می‌گیرد و هم اینکه به دیگران ا ...

خرید لباس عید توسط فریبا نادری و گفتگوی خواندنی با فریبا نادری

در آستانه عید نوروز با فریبا نادری به خرید لباس پرداختیم و البته از روحیات و علایق او در این زمینه نیز باخبر شدیم.

داشتن ظاهری آراسته و منظم همیشه می‌تواند حس خوبی برای ما و اطرافیان‌مان به همراه داشته باشد. فریبا نادری از آن دست بازیگرانی است كه باوجود سنتی بودن به شدت مدرن است و اصولا اهمیت زیادی به ظاهر خود می‌دهد. دلیل اصلی این موضوع، این است كه او اعتقاد دارد با این كار هم خودش روحیه و انرژی می‌گیرد و هم اینكه به دیگران این انرژی را منتقل می‌كند كه دقیقا همین‌طور است. در آستانه عید نوروز با فریبا نادری به خرید لباس پرداختیم و البته از روحیات و علایق او در این زمینه نیز باخبر شدیم.

 

خرید لباس فریبا نادری برای عید نوروز

 

نوروز، نقطه‌ای برای شروع
عید برای من از صفر شروع كردن است؛ بدین معنا كه یك‌سری كارهایی كه در زندگی و كارم می‌خواستم انجام دهم و انجام نداده‌ام را با شروع سال جدید انجام می‌دهم و درواقع عید برایم نقطه استارتی برای زندگی دوباره است. من در كارهایم آدم دقیقی هستم و تا جایی‌كه بتوانم كارهایی را كه شروع كرده‌ام و در برنامه‌ام دارم، انجام می‌دهم ولی اگر به هر دلیلی نتوانم كاری را در طول سال انجام دهم، آن را به سال جدید موكول می‌كنم و استارت آن كار را با شروع سال جدید می‌زنم.

دختر مدرن پایبند به سنت
باوجود اینكه ظاهری مدرن و به‌روز دارم ولی اصولا آدمی سنتی هستم و به‌شدت به سنت‌ها پایبند هستم. عید نوروز هم یكی از مهم‌ترین سنت‌های ماست و حتی دنا، دختر آقای رسام به من می‌گوید كه خرید هفت‌سین برای تو یك معضل است! من خیلی روی هفت‌سین حساسیت دارم و خیلی زیاد برایم مهم است و به آن اعتقاد دارم.

وابستگی به اعضای خانواده
متاسفانه به دلیل شرایط كاری با ��قوام خیلی دور در ارتباط نیستم ولی با اقوام درجه‌یك زیاد در ارتباط هستم و دید و بازدید برایم خیلی مهم است و وابستگی زیادی به اعضای خانواده‌ام دارم. مادربزرگ‌هایم را باید حتما ببینم و برایم همیشه در اولویت هستند. پیش از تحویل سال همیشه به بهشت‌زهرا می‌روم و حتی بعد از روز اول عید هم سعی می‌كنم به زیارت اهل قبور بروم.

خودم را دوست‌ دارم…
به خودم خیلی اهمیت می‌دهم و چند سالی هست كه این را متوجه شده‌ام كه اول باید خودم را دوست داشته باشم و بعد بتوانم عشقی كه به خودم دارم را به دیگران انتقال دهم. شاید تا قبل از 30سالگی دیگران برایم از اهمیت بیشتری برخوردار بودند ولی حالا می‌دانم كه باید خودم در اولویت باشم؛ مثلا اگر حال خودم خوب نباشد، به دیدن مادرم نمی‌روم چون می‌دانم ممكن است حال او را هم خراب كنم.

اهمیت به ظاهر و پوشش
به پوشش و ظاهرم خیلی اهمیت می‌دهم. شاید دائم در حال خرید لباس نو نباشم ولی لباسی كه می‌پوشم باید حتما تمیز و آراسته باشد. دوست دارم وقتی مردم مرا می‌بینند از من انرژی مثبت بگیرند و به صورت كلی ظاهر آراسته به خودم نیز انرژی مثبت می‌دهد و از اینكه پوشش و ظاهر خوبی داشته باشم، روحیه می‌گیرم.

متاسفانه یك نگاه منفی از سوی برخی نسبت به بازیگران ایجاد شده است كه فكر می‌كنند بازیگران همیشه در آرایشگاه هستند، همیشه در حال خرید بوده و همیشه مشغول خوشگذرانی هستند ولی واقعا این‌طور نیست بلكه حداقل خود من سعی می‌كنم ظاهرم را آراسته و موقر نگه دارم و این نظم و نظافت ظاهری برایم اهمیت زیادی دارد.

سالن زیبایی كه دوست خوبم خانم مریم سلطانی تاسیس كرده است، جایی است كه من به عنوان یك بازیگر در آنجا احساس امنیت می‌كنم و اتفاقا خیلی از بازیگران شاخص دیگر نیز به این سالن زیبایی می‌آیند و خدمات می‌گیرند. این سالن فضای خوبی دارد و حس آرامش خوبی از آنجا می‌گیرم و امیدوارم در كارش همیشه موفق باشد.

 

خرید لباس فریبا نادری برای عید نوروز

 

انجام وظایف انسانی
ارتباط مستقیم با مخاطب در شبكه‌های اجتماعی را دوست دارم ولی متاسفانه مدتی است كه انگیزه‌ام برای حضور در شبكه‌های اجتماعی را از دست داده‌ام و خیلی از پست‌هایی كه می‌گذارم بیشتر حالت سفارشی دارد. متاسفانه كامنت‌هایی می‌بینیم كه سراسر توهین است و اصلا این آدم‌ها را درك نمی‌كنم ولی سعی می‌كنم باز هم مسائلی مثل امور خیریه و كارهای انسانی را در صفحه‌ام بیان كنم؛ چرا كه اگر این موضوع حتی روی یك نفر هم تاثیر مثبت بگذارد، من به وظیفه انسانی خود عمل كرده‌ام .

كمك به كودكان بی‌بضاعت
آرزوهای ما برای سینما بیشتر تبدیل به رویا شده است و آنقدر آرزو كردیم و محقق نشد كه دیگر آرزویی باقی نمانده است! اما برای مردم عزیز آرزو می‌كنم كه به همه آرزوهای‌شان برسند اما قبل از آن به این فكر كنند كه مثلا چه چیزهایی در زندگی ندارند كه اگر آنها را داشته باشند حتما خوشبخت می‌شوند. به این فكر كنند كه بابت چیزهایی كه در زندگی دارند، خداوند را شكر كنند.

امیدوارم مردم خدا را هرگز از یاد نبرند و كسانی كه توانایی مالی دارند و برای فرزندان خود در این ایام خرید می‌كنند، حتی شده یك لباس ارزان‌قیمت برای كودكانی بخرند كه هرگز تجربه چنین چیزی را در زندگی‌شان نداشته‌اند؛ كودكانی كه حسرت به دل دارند و متاسفانه از داشتن خیلی چیزها در زندگی محروم هستند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه