رمزهای عبور مررورگر خود را به راحتی بازیابی کنید + آموزش

ویژه آیفون

رمزهای عبور مررورگر خود را به راحتی بازیابی کنید + آموزش

بیشتر کاربران مرورگر سافاری در سیستم عامل ios هنگام استفاده از سرویس‌های وب مانند:ایمیل و دیگر سرویس‌های نیازمند ورود به حساب کاربری، از قابلیت ذخیره رمز عبور در مرورگر بهره‌مند شده و به‌ این‌ ترتیب از وارد کردن همیشگی رمزهای عبور برای استفاده از سرویس های وب خلاص می‌شوند.
بیشتر کاربران مرورگر  سافاری در سیستم عامل ios هنگام استفاده از سرویس‌های وب مانند:ایمیل و دیگر سرویس‌های نیازمند ورود به حساب کاربری، از قابلیت ذخیره رمز عبور در مرورگر بهره‌مند شده و به‌ این‌ ترتیب از وارد کردن همیشگی رمزهای عبور برای استفاده از سرویس های وب خلاص می‌شوند.


 
در حال کار


این قابلیت بسیار مفید است،اما گاهی کاربران مدتی طولانی از این مرورگر استفاده می‌کنند و گذشت زمان در کنار به‌کارنگرفتن رمزعبور برای ورود به سرویس‌های وب موجب می‌شود رمزهای عبور را فراموش کنند. در چنین شرایطی کاربران نگران از دست دادن اطلاعات ذخیره شده در مرورگر هستند، زیرا در بسیاری از موارد اطلاعات ریکاوری ثبت شده برای بازنشانی یا تغییر رمزهای فراموش شده را نیز به‌خاطر ندارند.
 
جالب است بدانید مشاهده همه رمزعبورهای ذخیره شده روی مرورگر سافاری در آیفون ‌براحتی امکان‌پذیر است چرا که به کمک این قابلیت هر زمان که تمایل داشته باشید می‌توانید رمزهای ذخیره شده را مشاهده کرده یا آنها را جایی یادداشت کنید تا در صورت حذف این اطلاعات یا بروز هرگونه مشکل دیگر برای آیفون، رمزهای شما در دسترس باشند.

 
برای انجام این کار می‌توانید به این روش عمل کنید:

1 ـ در صفحه‌ اصلی آیفون روی Settings فشار دهید.
 
2 ـ صفحه تنظیمات را به پایین اسکرول کرده و Safari را فشار دهید.
 
3 ـ در بخش General روی Passwords & AutoFill فشار دهید.
 
4 ـ در پنجره‌ جدید روی Saved Passwords فشار دهید تا فهرستی از همه اطلاعات ذخیره شده در مرورگر همراه لینک صفحات موردنظر در اختیار شما قرار گیرد. توجه داشته باشید با فشار روی هریک از ردیف‌های موجود، رمز نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه