برای بیمار نشدن و سالم ماندن در هوای سرد باید نکاتی را رعایت کرد. مردم مناطق سردسیر برای بیشتر شدن مقاومت بدنشان در سرما بعضی از کارها را انجام می دهند. برای مقابله با سرمای هوا این کارها را انجام دهید. فصل زمستان زیبایی های خودش را دارد، اما همین سوز و سرما کاری می کند تا مغز استخوان بلرزیم. بهترین کار این است که گرمای بدنتان را حفظ کرده و سیستم ایمنی بدنتان را تقویت کنید تا با اولین باد سرد دماغتان چکه نکند، گلودرد نگیرید و خلاصه اینکه سرما نخورید. لطفا با ما همراه باشید. هم اکنون هوا ...

روش های مقابله با هوای سرد برای بیمار نشدن

برای بیمار نشدن و سالم ماندن در هوای سرد باید نکاتی را رعایت کرد. مردم مناطق سردسیر برای بیشتر شدن مقاومت بدنشان در سرما بعضی از کارها را انجام می دهند.

 

برای مقابله با سرمای هوا این کارها را انجام دهید

 

فصل زمستان زیبایی های خودش را دارد، اما همین سوز و سرما کاری می کند تا مغز استخوان بلرزیم. بهترین کار این است که گرمای بدنتان را حفظ کرده و سیستم ایمنی بدنتان را تقویت کنید تا با اولین باد سرد دماغتان چکه نکند، گلودرد نگیرید و خلاصه اینکه سرما نخورید. لطفا با ما همراه باشید. هم اکنون هوا در بیشتر کشورها سرد است و مردم به روش های متفاوت خود را گرم نگاه می دارند. شماری از کارشناسان به رازهای گرم کردن خود در مناطق سرد پرداختند. این روش ها عبارتند از:

رازهای گرم کردن در فصل سرما

چای با کره
تبت یکی از سردترین مناطق دنیا به شمار می آید. مردم این منطقه برای گرم کردن خود، از چای سبز به همراه کره گاو وحشی، نمک و آب استفاده می کنند.

 

روش های مقابله با هوای سرد برای بیمار نشدن

روش های مقابله با سرمای هوا

 

 

زیاد بیرون بروید
خارج شدن مکرر از خانه، باعث سازگاری دمای بدن با شرایط آب و هوائی می شود.

روش های مقابله با هوای سرد برای بیمار نشدن

روش های مقابله با سرما

 

انجام حرکات ورزشی
ورزش و نرمش کردن، به حفظ سلامتی و افزایش مقاومت بدن در برابر سرما کمک می کند.

 

روش های مقابله با هوای سرد برای بیمار نشدن

روش های مقابله با سرما

 

همیشه خود را گرم نگاه دارید
اینکه پس از انجام حرکات ورزشی، یک دفعه بی تحرک بنشینید خطرناک است و باعث گرفتگی عضلات می شود.

روش های مقابله با هوای سرد برای بیمار نشدن

روش های مقابله با سرما

کاغذ مجله و روزنامه
“جایکی بورسیل” کارشناس آب و هواشناسی آلاسکا به پوشاندن بدن با کاغذ روزنامه توصیه کرد و معتقد است؛ پوشاندن بدن با روزنامه و مجله، تاثیر زیادی در گرم نگاه داشتن بدن دارد.

کیسه های پلاستیکی
“جایکی بورسیل” کارشناس معتقد است؛ برای گرم نگاه داشتن پاها، یک کیسه پلاستیکی به دور آن بپیچید و آن را در کفش قرار دهید. با این روش پاها گرم می شوند.

روش هایی برای مقابله کردن با سرمای هوا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه