شهرام ناظری در بجنورد کنسرت برگزار می کند

شهرام ناظری در بجنورد کنسرت برگزار می کند

مسئول اجرایی برگزاری کنسرت شهرام ناظری در بجنورد از فروش تمامی بلیت های این کنسرت در فاصله چند روز مانده به آغاز اجراهای آن خبر داد.

طاهر خرمی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: در حالی که چند روز به برگزاری کنسرت شهرام ناظری در بجنورد مانده بود؛ به دلیل استقبال چشمگیر مردم علاقه مند به موسیقی و فرهنگ دوست خراسان شمالی تمامی بلیت های این برنامه به فروش رفت.

وی با اشاره به این که کنسرت شهرام ناظری برای نخستین بار در خراسان شمالی شانزدهم و هفدهم مرداد ماه امسال در محل سالن فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد برگزار می شود، اضافه کرد: کنسرت ها در هر شب در یک سیانس برگزار خواهد شد.

خرمی با یادآوری این که بلیت این دو کنسرت به دو صورت اینترنتی از طریق سایت Golshanonlin. ir و آتلیه رامرنگ در بجنورد به فروش می‌رسید، با عذرخواهی به دلیل محدودیت در تعداد بلیت ها و در نتیجه محروم ماندن بسیاری از علاقه مندان از حضور در کنسرت شوالیه آواز، اظهار کرد: استقبال مردم بجنورد از کنسرت شهرام ناظری بسیار خوب بوده است.

به گفته مسؤول مرکز تبلیغات ایده استاد ناظری در این کنسرت ها به همراه گروه مولوی به اجرای برنامه می پردازد.

به گزارش خبرنگار مهر، بهای بلیت کنسرت شهرام ناظری در بجنورد مبالغی بین ۴۰ تا ۱۲۰ هزار تومان بود.

شهرام ناظری زاده ۲۹ بهمن ۱۳۲۸ کرمانشاه، خواننده، موسیقی دان، آهنگ ساز و استاد موسیقی ایرانی، کردی و موسیقی مقامی ایرانی است.

ناظری در بیشتر آثار خود از شعرهای مولانا بهره برده است و در ۳۰ سال فعالیت توانسته سبک جدیدی از موسیقی که آمیخته به ادبیات حماسی و عرفانی ایران است را به وجود آورد.

این استاد موسیقی مقامی ایران علاوه بر بهره گیری از شعرهای مولوی در زمینه استفاده و استوارسازی شعر معاصر پارسی بر روی موسیقی سنتی ایرانی نیز پیشرو بوده است.

ناظری تاکنون بیش از ۴۰ آلبوم موسیقی خود را از جمله مثنوی موسی و شبان، باد صبا می آید، صدای سخن عشق، بشنو از زنی، گل صدبرگ، لاله بهار، بنمای رخ و نوروز منتشر کرده است.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه