فال روزانه دوشنبه ( 13 مهر _ 5 اکتبر )

 فال روزانه دوشنبه ( 13 مهر _ 5 اکتبر )فال روزانه 13 مهر متولدین فروردین ماه

امروز نمی توانید در یک رابطه مستقل عمل بکنید، چون می خواهید که خودتان را تماما در اختیار طرف مقابل تان قرار دهید. مستقل عمل کردن و تماما در اختیار دیگری بودن دو خواسته ی جدا از یکدیگرند، اما باور دارید که می توانید به هر دوی آن ها برسید. متاسفانه طرف مقابل شما انتظارات کاملا متفاوتی دارد. یک کج فهمی کوچک می تواند همه چیز را به هم بریزد، پس وقت بگذارید و خواسته های تان را دقیق و روشن بگویید. برای این که علی رغم اختلاف نظرهایی که دارید به تفاهم برسید باید نقطه نظرات همدیگر را به درستی بفهمید

 

 فال روزانه 13 مهر متولدین اردیبهشت ماه

دل تان می خواهد کسی را که دوست دارید خوشحال بکنید، اما احتمال دارد در این مسیر به زیاده روی دچار شوید. بدانید حل همه ی مشکلات دیگران وظیفه ی شما نیست. به حرف های شان با دقت گوش دهید و افکارتان را به آن ها بگویید، البته اگر از شما نظر پرسیدند. برای این که به کسانی که دوست شان دارید کمک کرده باشید باید اول همه خودتان به تعادل احساسی برسید.

 

فال روزانه 13 مهر متولدین خرداد ماه

احساس می کنید که یک قهرمان هستید و می توانید به هم پیمانان خود کمک بکنید تا از سکوت منزل خارج شوند و هیجانات امروز را تجربه کنند. اکنون روابط اجتماعی شما قوی شده، اما فکر نکنید که می توانید تاثیر زیادی روی اطرافیان تان بگذارید، بدانید که شما فقط یکی از اعضای ارزشمند گروه هستید. لازم نیست برای خوشحال کردن دیگران جادو بکنید، عشق شما به آن ها گویای همه چیز است.

 

فال روزانه 13 مهر متولدین تیر ماه

دل تان می خواهد که نمک فعالیت های روزمره ی خود را زیاد بکنید، اما نمی خواهید که این کار شما مشکل ساز شود. دوست دارید دیگران به خاطر اقداماتی که انجام می دهید تحسین تان کنند. اما از طرفی هم قصد ندارید که این توجه را با توسل به زور به دست بیاورید. نگران قضاوت های دیگران نباشید تا بتوانید خوشحال تر زندگی بکنید. بهتر است فعلا در زمان حال سر بکنید تا بتوانید سریع واکنش نشان دهید و اصلا نگران این نباشید که دیگران چه فکری می کنند.

 

فال روزانه 13 مهر متولدین مرداد ماه

ماجرای عشقی زندگی شما امروز شدت می گیرد، اما بهتر است به آن به عنوان یک اتفاق شادی آور نگاه بکنید و نه یک ماجرای مزاحم. از این که دیگران بدانند که چه احساسی دارید خجالت زده نیستید. آین قدر به مسیری که می روید اطمینان دارید که حتی نمی خواهید به قدم های تان فکر بکنید. اما به شما توصیه می شود تا دیر نشده از سرعت خود بکاهید. برای این که موفق تر عمل بکنید بهتر است با تاخیر تصمیم بگیرید.

 

فال روزانه 13 مهر متولدین شهریور ماه

امروز احتمال دارد یک تصمیم احساسی عجولانه بگیرید، اما دیگران همه به این اشتباه شما آگاهی دارند. نمی توانید جلوی سرکشی احساسات تان را بگیرید، اما باید راهی پیدا بکنید که رفتار نامتعارف شما کمتر به قضاوت های منفی دیگران دامن بزند. حتی اگر دچار تردید شدید بهتر است به غرایزتان رجوع بکنید. این شما هستید که سرنوشت خودتان را می سازید، پس تا دیر نشده آستین ها را بالا بزنید.

 

فال روزانه 13 مهر متولدین مهر ماه

تا چند روز آینده فشارهای موجود بین شما و دیگران شدت می گیرد. دل تان می خواهد اگر فرصتی دست داد با یک نفر که خیلی هم برای شما خاص است ارتباط احساسی برقرار بکنید. تمایلات تان آن قدر شدید است که تا مدت ها نمی توانید به رضایت کامل دست پیدا بکنید. باید خودتان را آرام بکنید و طوری حرف دل تان را بزنید که هیچ کس ناراحت نشود.

 

فال روزانه 13 مهر متولدین آبان ماه

امروز با یک هیجان غیر قابل توصیف از خواب بیدار خواهید شد. مهار کردن احساسات تان کار سختی است، اما می توانید انرژی خود را به کارتان معطوف بکنید. سعی بکنید سرتان را شلوغ نکنید تا مجبور نشوید همه ی کارها را نصفه و نیمه رها بکنید. اصلاحات کوچک در طول روز کمک تان می کند که تمایلات تان فروکش کند، اما بدانید که مشکل اساسی هم چنان پابرجاست. برای این که بتوانید روی اهداف تان تمرکز بکنید بد نیست که انرژی های خود را طی حرکات و فعالیت های جسمانی تخلیه بکنید.

 

فال روزانه 13 مهر متولدین آذر ماه

این قدر به فکر آینده هستید که دیگر انجام تعهدات تان را فراموش کرده اید. دل تان می خواهد که بگریزید و در جستجوی اوقات خوش همه چیز را رها بکنید. اما اگر وظایف تان را نادیده بگیرید دیرتر مجبور می شوید که بهای سنگینی را بابت آن بپردازید. اگر شما را به کارهای متفرقه دعوت کردند به آن ها بگویید که فعلا وقت ندارید.

 

فال روزانه 13 مهر متولدین دی ماه

به دنبال کمی شور و هیجان هستید و می خواهید دست به کاری نامتعارف و غیر عادی بزنید. آن قدر به دنبال اوقات خوش هستید که احتمال دارد شیطنت های تان بالا بگیرد. این ناپایداری هایی که امروز به آن دچار شده اید کمک تان می کند که احساسات پنهان و مدفون شده ی خود را بیرون بریزید. عقب نشینی نکنید، حرکت کردن بهتر از این است که سر جای تان بنشینید و هیچ کاری نکنید.

 

فال روزانه 13 مهر متولدین بهمن ماه

امروز حسابی اطراف تان شلوغ است. تعاملات اجتماعی بسیار احتمال دارد باعث شود که نتوانید به اندازه ی کافی استراحت بکنید. به شما توصیه می شود که خودتان را خسته نکنید، سعی بکنید در برنامه های تان انعطاف پذیری داشته باشید. بدانید که مقابله با جریان های فوق انرژی زیادی می خواهد، پس بهتر است با آن همنوا شوید.

 

فال روزانه 13 مهر متولدین اسفند ماه

تمایل دارید که برنامه های تان را با دیگران در میان بگذارید، اما احتمال دارد دوستان تان از ایده های نامتعارف شما شوکه شوند و تمایلی به حمایت نشان ندهند. یعنی این که اقدامات تان امروز باعث تعجب همگان می شود. دوست دارید که کارها را به شیوه ی خودتان پیش ببرید و این تازگی احتمال دارد نظر بعضی ها را جلب کند. اشکالی ندارد که به دنبال آرزوهای تان بروید، اما یادتان باشد که زیاده روی نکنید و همیشه راه برگشتی هم برای خود باقی بگذارید.

تهیه و گردآوری : گروه سرگرمی پرداد / منبع : سیمرغ

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه