فال روزانه پنجشنبه ( 16 مهر _ 8 اکتبر )

فال روزانه پنجشنبه ( 16 مهر _ 8 اکتبر )فال روزانه 16مهر متولدین فروردین ماه

امروز احتمال دارد خیلی از پل های پشت سرتان را خراب بکنید، اما کنترل احساسات تان هم کار چندان ساده ای نیست. انگار کسی کنترل زندگی شما را در دست گرفته و مانع پیشرفت تان شده است. شاید واکنش اولیه ی شما این باشد که قوی تر و مصمم تر به مسیرتان ادامه دهید و به ممانعت دیگران هیچ اعتنایی نکنید، اما حواس تان باشد که این موقعیت را درست بسنجید. نباید بیهوده ماجرا درست بکنید و دعوا راه بیندازید، بهتر است تا حد امکان به تفاهم برسید.

 

 فال روزانه 16 مهر متولدین اردیبهشت ماه

امروز به هر کجا که نگاه بکنید وظایف کاری انتظارتان را می کشد، اما شما دل تان می خواهد که با دیدن این وظایف پا به فرار بگذارید. احتمال دارد در مسیری که می روید با چند اتفاق غیر منتظره مواجه شوید. اگر مدام خودتان را پنهان بکنید هیچ فایده ای نخواهد داشت و چیزی از فشارهای وارده کم نمی کند. باید واقعیت را بپذیرید. این همه کاری را که باید انجام دهید به عنوان یک نعمت ببینید تا زندگی برای تان خوشایندتر شود.

 

 فال روزانه 16 مهر متولدین خرداد ماه

شاید اشتیاق شدید شما باعث برانگیخته شدن واکنش های شدید شود، آن وقت مجبور خواهید شد که عذرخواهی بکنید و قبل از برداشتن قدم بعدی بیشتر فکر بکنید تا اوضاع از این بدتر نشود. اکنون ماه به یازدهمین خانه در طالع شما یعنی خانه ی روابط اجتماعی وارد شده و باعث شده که رویاها و آرزوهای شما با دیگران گره بخورد. یک نفس عمیق بکشید و قبل از هر اقدامی با دیگران هماهنگ شوید. گروهی حرکت بکنید تا شانس موفقیت تان بیشتر شود.

 

 فال روزانه 16 مهر متولدین تیر ماه

وظایف شغلی باعث شده که نتوانید سراغ کارهای جدید بروید. به شکلی غیرعادی مشتاق هستید که در یک مسیر حرفه ای جدید قدم بگذارید. یادتان باشد که باید برای این کار باید پشتیبانی دوستان تان را به دست آورید. وظایف خانوادگی خود را فراموش نکنید، چون این خانواده است که ضامن امنیت شما می شود. باید اولویت های تان را معلوم بکنید. برای این که بر دنیا غلبه بکنید باید فضایی سرشار از پایداری احساسی به وجود آورید.

 

 فال روزانه 16 مهر متولدین مرداد ماه

در ذهن تان یک ماجراجویی در جریان است. افکار اکنون شما بر پایه ی واقعیت ها شکل گرفته، اما بدانید که برای رسیدن به مقصد مورد نظرتان هیچ راه میانبری وجود ندارد. با حقایق روبرو شوید، یک برنامه ی اجرایی ترتیب دهید، بعد همه ی تلاش تان را به کار بگیرید و مصمم به مسیرتان ادامه دهید.

 

 فال روزانه 16 مهر متولدین شهریور ماه

دوست دارید که همه ی کارها عالی پیش برود، اما بهتر است مسیر انتخاب های تان را باز بگذارید. اکنون تمایل دارید که برای پیشبرد کارهای تان از همکاری دیگران بهره ببرید تا شانس موفقیت تان بیشتر شود. شاید مجبور شوید کنترل بخشی از امور را به دیگران واگذار بکنید یا حتی پاداش نهایی را با آن ها شریک شوید، اما اشکالی ندارد.

 

 فال روزانه 16 مهر متولدین مهر ماه

این که کارهای تان را کنار بگذارید و با دیگران همراه شوید کار چندان ساده ای نیست. دوست دارید که از دوستان تان حمایت بکنید، اما الآن کارهای شخصی دیگری دارید که انجام دادن شان مهم است و نباید از مسیرتان خارج شوید. شاید تصمیم بگیرید دیگران را ترغیب بکنید که از اهداف شما پشتیبانی کنند و بگذارند که به راه تان ادامه دهید. وقتی به اهداف تان نزدیک تر شدید آن وقت بهتر می توانید دست یاری به سوی اطرافیان تان دراز بکنید.

 

 فال روزانه 16 مهر متولدین آبان ماه

امروز احتمال دارد یک پیشرفت غیر منتظره در کارتان حاصل شود، به همین خاطر شاید ترغیب شوید که کارتان را با تاثیرگذاری بیشتری انجام دهید، با این افزایش کارآمدی از شما انتظار می رود که خطر بکنید. به جای این که برای بررسی انتخاب های پیش روی تان از عقل کمک بگیرید، بهتر است اگر دیدید که انتخابی کارآمد است آن را دنبال بکنید و دیگر به عقب برنگردید.

 

 فال روزانه 16 مهر متولدین آذر ماه

امروز خیلی راحت می توانید عاشق شوید. اما این اشتیاق شما برای زندگی خیلی فراتر از علاقه مند شدن به کسی است که قلب تان را به تپش می اندازد. اگر قصد دارید که یک رابطه ی جدید را شروع بکنید، به شما توصیه می شود که قبل از زیر و رو کردن زندگی تان به کاری که می خواهید انجام دهید خوب فکر بکنید. یادتان باشد که نباید برای به دست آوردن آرزوهای تان همه چیز را به خطر بیندازید.

 

فال روزانه 16 مهر متولدین دی ماه

می توانید یک انفجار انرژی را پیش بینی بکنید، اما این قدر صبوری ندارید که بایستید تا رویاهای تان به واقعیت تبدیل شوند. شاید تصمیم بگیرید که خواسته های تان را به طور دقیق برای دوستان یا خانواده شرح دهید. فکر نکنید که عجله کردن ضرورت دارد، این فقط شما نیستید که منتظر برآورده شدن خواسته هایش است. به جای این که فقط به فکر خودتان باشید، بهتر است افق دیدتان را گسترش دهید و کاری بکنید که به نفع همه ی اطرافیان تان باشد.

 

 فال روزانه 16 مهر متولدین بهمن ماه

شاید مجبور شوید که ناگهان برنامه های تان را از این رو به آن رو بکنید. اما این تغییرات ناگهانی باعث هیجان زیادی خواهد شد و احتمال دارد پیامدهای غیر منتظره ای به همراه داشته باشد. راه حلی که به شما پیشنهاد می شود آسان است، به جای این که فقط به جلوی پای تان چشم بدوزید باید به افق دوردست خیره شوید.

 

 فال روزانه 16 مهر متولدین اسفند ماه

 به فکر راه های جدیدی هستید تا پول جمع بکنید. اما بدانید که این اشتیاق شما برای پولدار شدن احتمال دارد باعث شود که به تحقق پذیری راهکارهای تان توجه نکنید. قبل از این که ماجراجویی آنی خود را شروع بکنید، باید وقت بگذارید و موقعیت تان را با کسی که آشنا به این موضوع است در میان بگذارید. گاهی وقت ها باید به نصیحت هایی که می شنوید گوش بکنید.

تهیه و گردآوری : گروه سرگرمی پرداد / منبع : سیمرغ

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه