فرهنگسرای نیاوران میزبان گروه خوش آواز با صدای - فاطمه واعظی - می‌شود

- گروه فرهنگ و هنر- کنسرت موسیقی سنتی گروه "خوش آواز" ویژه بانوان، به سرپرستی و خوانندگی "فاطمه واعظی"، 24 خرداد از ساعت 18:30در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌شود.

به گزارشCHN ، فاطمه واعظی از بانوان خواننده ایرانی است که در سال های قبل از انقلاب فعالیت موسیقایی خود را شروع کرد اگرچه که وی پس از انقلاب نیز فعال بود اما فعالیت وی در داخل کشور به آموزش آواز اختصاص داشت و از اجرای کنسرت خبری نبود. با این حال قرار است 24 خردادماه فرهنگسرای نیاوران میزبان گروه خوش آواز با سرپرستی و صدای واعظی شود.

کنسرت گروه خوش آواز، شامل 15 قطعه آوازی همچون "ساغر شکنم"، "می گذرم تنها" و "آواز اصفهان" از ساخته های زنده یاد "همایون خرم"، "گریزان"، "همنوازی شوشتری" از ساخته های "عطا الله خرم"، "اشکم دونه دونه" ، "جام طلا" و "گل اومد بهار اومد" از ساخته های" مجید وفادار"، "دختر کولی" از "جواد لشگری" ، "عشق منی"، "سنبل به چمن "و ... است.

گروه خوش آواز شامل، "غزاله فصیحی" نوازنده پیانو، "مینو اصحابی"(کمانچه)، "مهرناز دبیر زاده" ( دف)، "عسل ملک زاده" (تنبک) و آواز "فاطمه واعظی" است. بلیت های این کنسرت علاوه بر گیشه فرهنگسرای نیاوران در مرکز موسیقی بتهوون و آموزشگاه موسیقی نوای تار به فروش می رسد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه