مدیر حقوقی سازمان میراث‌فرهنگی پس از ۱۰ سال کنار گذاشته شد

جوان ایرانی - امید غنمی مدیر کل حقوقی سازمان میراث‌فرهنگی پس از 10 سال درحالی از سوی ریاست سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کنار گذاشته شد که از این پس نقی‌زاده رییس پیشین اداره میراث‌فرهنگی اردبیل مدیریت حقوقی سازمان میراث‌فرهنگی را بر عهده می‌گیرد.

به‌گزارش CHN، درحالی چهارشنبه هفته گذشته، نقی‌زاده از سوی مسعود سلطانی‌فر، ریاست سازمان میراث‌فرهنگی به‌عنوان مدیر حقوقی سازمان میراث‌فرهنگی انتخاب می‌شود که امید غنمی، مدیر اسبق حقوقی سازمان میراث‌فرهنگی پس از 10 سال برکنار می‌شود.

«امید غنمی» مدیر اسبق حقوقی سازمان میراث‌فرهنگی در رابطه با دلیل برکناری‌اش به خبرگزاری CHN می‌گوید: «مقامات ارشد سازمان میراث‌فرهنگی پس از 10 سال به این نتیجه رسیدند که باید مدیریت تازه‌ای بخش حقوقی سازمان را برعهده بگیرد و برکناری‌ام هیچ دلیلی نداشته است».

به‌گفته غنمی، زمزمه‌های تصمیم‌گیری برای برکناری‌اش از 6 ماه گذشته شنیده می‌شد و درحال‌حاضر ادامه‌ فعالیت‌اش در سازمان‌میراث‌فرهنگی مشخص نیست.

این درحالی است که نقی‌زاده مدیر جدید حقوقی سازمان میراث‌فرهنگی در گفت و گویی که با خبرگزاری میراث‌فرهنگی داشت به حکم مسعود سلطانی‌فر در چهارشنبه هفته گذشته اشاره کرد و گفت: «رییس سازمان میراث‌فرهنگی درحالی هفته گذشته حکم مدیریت حقوقی سازمان میراث‌فرهنگی را برای بنده صادر کرد که پیش از این به‌مدت 14 سال تحت‌عنوان کارشناس حقوق در دستگاه‌هایی چون، دادگستری، وزارت راه و شهرسازی، وزارت ارشاد و سازمان میراث‌فرهنگی فعالیت‌ کرده‌ام».

نقی‌زاده، پیش از این معاون گردشگری اردبیل در زمان مدیریت مسعود علویان‌صدر در اداره میراث‌فرهنگی اردبیل بود. به‌طوری‌که پس از آمدن علویان صدر به‌تهران و گرفتن پست معاونت میراث‌فرهنگی کشور، نقی زاده هم مدیریت اداره میراث‌فرهنگی اردبیل را برعهده گرفت.

آنطور که نقی‌زاده می‌گوید، درحال‌حاضر با 14 سال سابقه کاری در زمینه مباحث حقوقی، سکاندار مدیریت حقوقی سازمان میراث‌فرهنگی شده است.

او اما در رابطه با برنامه‌ آینده اداره حقوقی سازمان میراث‌فرهنگی و موضوع داغ قاچاق اشیاء‌ عتقیه گفت: «درحال‌حاضر برای گفت و گو و پاسخگویی خیلی زود است و من با اندوخته‌های قبلی راجع به سمت جدید صحبت نمی‌کنم»

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه