مشخصات رنو کلیو Renault Clio ,مشخصات خودرو,خودروی رنو ,رنو کلیو ,Renault Clio ,مشخصات رنو کلیو ,محصول جدید ایران خودرو,تصاویر رنو کلیو ,عکس رنو کلیو ,عکس خودرو,عکس ماشین

رنو کلیو ,Renault Clio ,عکس رنو کلیو

کلیو به پیشرانه های مختلفی مجهز شده اما گویا پیشرانه ای که ایران خودرو برای بازار ایران انتخاب کرده نمونه 4 سیلندر 16 سوپاپه توربو TCe است که دقیقا 1197 سی سی حجم دارد و می تواند حداکثر 120 اسب بخار در 4900 دور در دقیقه و 190 نیوتن متر در 2000 دور در دقیقه را تولید کند. این موتور به یک گیربکس 6 سرعته خودکار مجهز شده که تمامی نیرو را به چرخ های جلو منتقل می کند و می تواند به کمک آن در شهر 6.6 لیتر، در خارج از شهر 4.4 لیتر و به صورت ترکیبی 5.2 لیتر را بسوزاند. شتاب صفر تا صد کیلومتر کلیو 1190 کیلوگرمی 9.4 ثانیه و حداکثر سرعت آن 200 کیلومتر در ساعت است.

رنو کلیو به عنوان یک خودروی روز اروپایی لیست کاملی از تجهیزات مختلف را در خود دارد که می توانیم به سیستم های ترمز و پایداری ABS، EBD، EBA، ESC، ASR، HSA، چراغ LED مخصوص روز، سنسور پارک در عقب، آینه الکتروکرومیک، دوربین عقب، سیستم ورود بدون کلید، کیلومتر شمار دیجیتالی، سیستم صوتی با چهار بلندگو و ورودی USB، بلوتوث، صفحه نمایش 7 اینچی، گرمکن آینه های جانبی و رینگ های 16 و یا 17 اینچی اشاره کنیم.

رنو کلیو ,Renault Clio ,عکس رنو کلیو

در زیر می توانید تیزر تبلیغاتی رنو کلیو را مشاهده کنید:منبع : khodrobank.ir
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه