منتظر آلبومهای جدید بنان باشید

ـ فرهنگ و هنر ـ به گفته مدیر موسسه ماهورترانه‌ها و آثار منتشر نشده زنده یاد غلامحسین بنان خواننده فقید موسیقی ایرانی بعد از ایام محرم و صفر در قالب پنج آلبوم موسیقایی مستقل منتشر می‌شود.

محمد موسوی مدیر موسسه فرهنگی هنری ماهور در گفتگو با خبرگزاری مهر گفت: این آثار موسیقایی در قالب پنج اثر مستقل با نام‌های چون «گل صحرایی» و «راز دل» بعد از ایام محرم و صفر منتشر می‌شود. این آثار به آهنگسازی هنرمندانی چون روح‌الله خالقی، علی نقی وزیری، اکبر محسنی و تعدادی دیگر از هنرمندان برجسته حوزه موسیقی انجام گرفته است که در سال‌های حیات مرحوم بنان به صورت مستقل تولید شدند اما تا به امروز در بازار منتشر نشده بودند.

موسوی ادامه داد: خوشبختانه در تدوین و گردآوری این آثار همسر مرحوم بنان تلاش فراوانی داشت که جا دارد از وی سپاسگزاری کنم. وی واقعا به موسسه ما لطف کرد و در انتشار این آلبومها کمک‌های زیادی انجام داد. این آلبوم‌ها مجموعه‌های بسیار ارزشمندی هستند که به دلیل پراکنده بودن و متفاوت بودن کارها کمتر به گوش مخاطبان ایرانی رسیده‌اند بنابراین تصور می‌کنم، می‌توانند در معرفی آثار این استاد مسلم موسیقی ایرانی موفق عمل کنند.

نکته جالب اینکه یکی از آلبوم‌ها مربوط به صفحه‌هایی است که مرحوم بنان آنها را در بازار موسیقی منتشر کرده بود اما عمدتا مخاطبان کمتری به آن دسترسی داشتند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه