- صدای نقش - در صبا و طنینی تازه از نقاشان جوان ایرانی

– گردشگری - این نمایشگاه گروهی نقاشی که دوشنبه 28 مهرماه ساعت 16 ، در نگارخانه خیال نو و نیم طبقه موسسه صبا با حضور عموم علاقه مندان گشایش می یابد، شامل حدود 60 اثر از 14 دانشجو و دانش آموخته دانشکده هنر و معماری به اسامی : « محبوبه فدایی، مهسا داوودی، محسن فاتح پور، لیلا قلوبی، هانیه سادات مجازی، هما اسحاقی، ساناز دهکردی، لیلا محمدی، مریم رفیعی، آزاده رجب بلوکات، آزاده حاجیان ، مینا رفیعی نژاد، بهاره عرضی و مریم داوودی» است که پیش ازین نمایشگاهی گروهی از آثارخود در نگارخانه بهزاد برپا کرده بودند. آثار ارائه شده در ابعاد متنوع و در تکنیک های مختلفی چون اکرولیک، رنگ روغن و ترکیب مواد بوده و طیفی از مضامین و گرایش های هنری را از واقع گرا و فیگوراتیو تا انتزاعی را در برمی گیرد.

گفتنی است در راستای رویکرد همیشگی این موسسه به حمایت از هنرمندان و اقتصاد هنر کلیه این آثار جهت فروش در نمایشگاه عرضه خواهد شد .

علاقه مندان جهت حضور در افتتاحیه این نمایشگاه می توانند در ساعت 16 روز دوشنبه 28 مهر به نشانی خیابان ولیعصر- خیابان طالقانی - خیابان شهید برادران مظفر- شماره 125- موسسه فرهنگی هنری صبا (نگارخانه خیال نو) مراجعه نمایند .

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه